Relaksacyjne soczewki okularowe

OptiView Active

Coraz więcej czasu spędzamy patrząc na ekrany urządzeń elektronicznych w bliskiej odległości. Nasze oczy narażone są na zwiększony wysiłek, który prowadzi do zaburzeń określanych jako "cyfrowe zmęczenie wzroku". Może się ono objawiać zaczerwienieniem oczu, bólem, łzawieniem, pieczeniem, światłowstrętem oraz ogólnym dyskomfortem podczas patrzenia na ekrany.

Rozwiązaniem są soczewki okularowe ze wsparciem akomodacji, które zapobiegają nadmiernemu wysiłkowi wzrokowemu oraz zwiększają komfort czytania. OptiView Active oprócz wartości korekcji do patrzenia w dal posiadają strefę wsparcia akomodacji w dolnej części soczewki, która pomaga w uzyskaniu ostrego obrazu oraz zapewnia komfort patrzenia na bliskie odległości.

Soczewki OptiView Active posiadają trzy poziomy wsparcia akomodacji, dopasowane do potrzeb wzrokowych użytkowników okularów. Dostępne są z optymalizacją w oparciu o parametry indywidualne (Optiview Active Individual) takie jak: odległość źrenic (PD), odległość wierzchołkowa (CVD), kąt pantoskopowy (PA), kąt krzywizny oprawy (FFFA), wartość korekcji do dali i rodzaj (L,M,S).

Active Low Add

wsparcie akomodacji +0,57D

zalecane dla osób w wieku 13-25 lat bez objawów cyfrowego zmęczenia wzroku lub przy ich minimalnym nasileniu

Active Med Add

średnie wsparcie akomodacji +0,95D

zalecane dla osób w wieku 25-35 lat z minimalnymi lub umiarkowanymi objawami cyfrowego zmęczenia wzroku

Active High Add

duże wsparcie akomodacji +1,32D

zalecane dla osób w wieku 35-45 lat z umiarkowanymi lub nasilonymi objawami cyfrowego zmęczenia wzroku

Znajdź Najbliższy Salon
Pozostałe Salony
Wyszukaj salon, aby wyświetlić najbliższe salony.